Sineklik Fiyatları
Sineklik Modelleri
Sineklik Modelleri

Zekeriyaköy Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Zekeriyaköy Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Zekeriyaköy Sineklik Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Zekeriyaköy Sineklik, İstanbul geneline tüm servislerimiz bulunmaktadır Sineklik Fiyatları, ekonomik uygun kaliteli mazememizle 2 yıla varan garantisiyle sunulmakta olan plise sineklik, tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir ürünlerimizin kendi patentli malımız olaması sebebiyle güvenle müşterilerimize sunmaktayız ekip arkadaşlarımız sineklik, numunemizle gelmektedir müşterimizin sipariş geçişinde 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.sineklikservisi.com

Zekeriyaköy sineklik modellerimiz

 

Sineklik Modelleri
YUKARI Call Now ButtonHemen Ara!
Canlı Destek
Mesajı Gönder