Sineklik Fiyatları
Sineklik Modelleri
Sineklik Modelleri

Bakırköy Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Bakırköy Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Bahçelievler Sineklik Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

  • Bakırköy Sineklik, Hakkında bilgi edinmek için bizi arayın yada wep sitemizden bize ulaşın www.sineklikservisi.com  Firmamızın Sineklik modelleri, plise sineklik, stor sineklik, sürme sineklik, menteşeli sineklik, çıtçıtlı sineklik, pencere sineklik, kapı sineklik, kedi sineklik, sineklik imalatı, kendi bünyemiz halinde yapım  yapılmaktadır ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle sunulan ürünlerimizin 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır. plise sineklik, modelimizin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına garanti içermektedir bilgi için bizimle iletişime geçin!

Bakırköy sineklik modellerimiz

 

Yukarı Git
Canlı Destek
Mesajı Gönder
Call Now ButtonHemen Ara!