Sineklik Fiyatları
Sineklik Modelleri
Sineklik Modelleri

Beylikdüzü Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Beylikdüzü Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Beylikdüzü Sineklik Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Beylikdüzü Sineklik, firmamızın sineklik fiyatları, ekonomik uygun ve kaliteli malımızın kendi patentli malımız olması sebebiyle sineklik modelleri, 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır plise sineklik, yani akordiyon sineklik, dediyimiz modelin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına garanti içermektedir. istanbul içi aynı gün eşliyinde servislerimiz bulunmaktadır. keşif halinde olan ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir müşterimizin onayında 2 gün içinde montaj yapılmaktadır daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.sineklikservisi.com

Beylikdüzü sineklik modellerimiz

 

Yukarı Git
Canlı Destek
Mesajı Gönder
Call Now ButtonHemen Ara!