Sineklik Fiyatları
Sineklik Modelleri
Sineklik Modelleri

Boğazköy Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Boğazköy Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Boğazköy Sineklik Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Boğazköy Sineklik, İstanbul içi aynı gün eşliyinde servislerimiz bulunmaktadır keşiflerimiz ücretsiz olup numunemizle gelmektedir ekip arkadaşlarımız müşterimizin isteye bağlı sineklik modelleri, yapılmaktadır firmamızın sineklik imalatı, bulunmaktadır sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızla 2 yıla varan garantisini sunmaktayız plise sineklik, tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir. daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.sineklikservisi.com

Boğazköy sineklik modellerimiz

 

Yukarı Git
Canlı Destek
Mesajı Gönder
Call Now ButtonHemen Ara!