Sineklik Fiyatları
Sineklik Modelleri
Sineklik Modelleri

İstinye Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

İstinye Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. İstinye Sineklik Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

İstinye Sineklik, hakkında iletişime geçin! Firmamızın yapmış olduğu Sineklik Modelleri, eve uygun imalat yapımı sağlanmaktadır Plise Sineklik, modelimizin 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır firma yetkilerimizin tül imalatı, kendi bünyemizde yapılmaktadır Ömür yapı Sineklik, bazında olan mazememizin kendi patentli malı olması sebebiyle gönül rahatlıyıyla sergisini yapmaktadır. tülünün yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir müşterilerimizin bilgisine wep sitemizi ziyaret edin!

İstinye sineklik modellerimiz

 

Yukarı Git
Canlı Destek
Mesajı Gönder
Call Now ButtonHemen Ara!