Sineklik Fiyatları
Sineklik Modelleri
Sineklik Modelleri

Kayaşehir Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Kayaşehir Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Kayaşehir Sineklik Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Kayaşehir Sineklik, Firmamızın yapmış olduğu Sineklik modelleri, ürünümüzün kaliteli ve uzun ömürlü olması sebebi ürünümüzn kendi patentli malımız olması ve 2 yıla varan garantğimizi sunmaktayız plise sineklik, modelimizin tül yırtılması kasasının paslanması boya dökülmesi halinde 2 yıl garanti içermektedir lütfen bizi başka firmalarla karıştırmayın? İstanbul içi aygün eşliyinde numunemizle birlikte uzman ekibimiz gelmekte olarak keşif ücreti olmamaktadır. bize ulaşın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.sineklikservisi.com

Kayaşehir sineklik modellerimiz

 

Yukarı Git
Canlı Destek
Mesajı Gönder
Call Now ButtonHemen Ara!