Sineklik Fiyatları
Sineklik Modelleri
Sineklik Modelleri

Nişantaşı Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Nişantaşı Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Nişantaşı Sineklik Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Nişantaşı Sineklik, hakkında bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.sineklikservisi.com ÖMÜR YAPI firma yetkilileri plise sineklik, modelimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle 2 yıla varan garantisini sunmaktadır sineklik modelleri, sineklik imalatı, yapmakta olan ekip arkadaşlarımız şimdi keşiflerimizde yer almaktadır müşterimize numunemizle gelmektedir müşteri sipariş onayında 2 gün içinde montaj yapılmaktadır ilginiz için teşekkürler.

Nişantaşı sineklik modellerimiz

 

Yukarı Git
Canlı Destek
Mesajı Gönder
Call Now ButtonHemen Ara!