Sineklik Fiyatları
Sineklik Modelleri
Sineklik Modelleri

Sarıyer Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Sarıyer Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Sarıyer Sineklik Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Sarıyer Sineklik, İle ilgili bilgi almak için bizi arayın! Firmamızın Yapmış olduğu Plise sineklik, modelinin 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır. Ürünümüzün tülünü kendi imayemizde olan tülün yırtılmasına kasanın paslanmasına ve boya dökülmesine garanti kapsamındadır üretimimiz her eve uygun sineklik imalatı, yapılmaktadır müşterimizin isteye bağlı sineklik modelinin dizayn ederek uzman ekibimizin montaj yapımı sağlanmaktadır. wep sitemizi ziyaret edin! www.sineklikservisi.com

Sarıyer sineklik modellerimiz

 

Yukarı Git
Canlı Destek
Mesajı Gönder
Call Now ButtonHemen Ara!