Sineklik Fiyatları
Sineklik Modelleri
Sineklik Modelleri

Tarabya Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Taarabya Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Tarabya Sineklik Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tarabya Sineklik, İstanbul içi aynı gün eşliyide servis vermekte olan firmamızın keşif halinde olan ekibimizin üçretsizdir bizim için en önemi olan müşteri memnunuyeti ön pilinda yer almaktadır firmamızın yetkili kişileri Sineklik, çeşitlerinin kendi patentli mazemesiyle 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır plise sineklik, modelimizin tülünün yırtılmasına kasasının paslanması ve boya dökülmesi halinde garanti içermektedir tüm bu yapılan çalışmalarımızın sayesinde firmamızın daima ileri taşıma sebebleri halindedir wep sitemize uğrayın! www.sineklikservisi.com

Tarabya sineklik modellerimiz

 

Yukarı Git
Canlı Destek
Mesajı Gönder
Call Now ButtonHemen Ara!